Esu psichoterapeutė, organizacijų konsultantė, lektorė (Geštalto kryptis, Mindfuoness, Kognityvinės psichoterapija ),  sertifikuota Mindfulness, Kognityvinės  psichoterapijos mokytoja, mokymų organizacijoms lektorė, straipsnių autorė, konsultacijų ir mokymų centro ESU vadovė

Savo profesinę patirtį realizuoju per kelias veiklas, kurias jungia mano vertybės, įsitikinimai ir savo prasmės gyvenime suvokimas. Pirmiausia -  tikėjimas, kad savo asmeninių savybių, žinių bei patirties dėka galiu padėti žmonėms suvokti vidines priežastis, trukdančias siekti savo tikslų, jaustis ramiai neapibrėžtose situacijose, išgyventi skausmingus įvykius be kančios, suvokti savo emocijas, atrasti tikruosius savo poreikius, išsiugdyti naujus įgūdžius bendrauti, kurti sėkmingus santykius ir jausti gyvenimo džiaugsmą.

Pati nuolat mokausi, keliu kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, konferencijose, kursuose, specializacijose. Tad, ir savo klientus skatinu išeiti iš komforto zonos, išmokti susitarti su savimi, kad patys sau leistume išgyventi naujas patirtis, be kurių neįmanomi pokyčiai ir, apskritai, pilnavertis laimingas gyvenimas bet kuriame amžiaus tarpsnyje.

Specializuojuosi psichologinių traumų, seksualinio ir psichologinio smurto, depresijų, streso, nerimo, panikos atakų, perdegimo srityse.

Visose veiklose, priklausomai nuo poreikio, naudoju psichologines žinias, Geštalto ir Kūno psichoterapiją, Mindfulness, Kognityvinę bei vaidmenų terapijas, improvizacijas (eksperimentus), rašymą. Remiuosi naujausiais mokslo tyrimais psichologijos ir neuropsichologijos srityse.

Profesinė veikla: 

  • Geštalto psichoterapeutė, Rygos geštalto institutas, Europos geštaltinės psichoterapijos sertifikatas (EAGT), Lietuvos geštaltinės psichoterapijos asociacijos narė. Konsultuoju suaugusius individualiai, šeimas ir poras, vedu terapines grupes. Esu įgijusi grupių terapijos specializaciją, susipažinusi su Kūno ir Schemų terapija.
  • Sertifikuota Mindfulness (dėmesingas įsisąmoninimas) programų mokytoja instruktorė: MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction), skirtą streso, įtampų, neigiamų išgyvenimų, skausmo valdymui, psichologiniam lankstumui ir atsparumui bei geranoriškumo sau ugdymui ir MBCT (Mindfulness Based Cognitive Therapy) Kognityvinė terapija, skirta pasikartojančių nerimo, panikos atakų, depresijų, priklausomybių gydymui. Nuo 2016 metų esu Lietuvos Įsisąmonimu grįstos psichologijos, Mindfulness, asociacijos narė ir nuolatos vedu Mindfulness grupes.
  • Vedu on line ir gyvai šiuolaikine psichoterapija grįstus mokymus, seminarus, grupes verslui, įstaigoms, organizacijoms, kurios savo veiklos efektyvumą sieja su sveika psichologine atmosfera, didesniu darbuotojų sąmoningumu bei asmeninių savybių, būtinų šiuolaikiniam darbe, ugdymu. 
  • Vedu on line ir gyvai atvirus patyriminius, šiuolaikine psichoterapija grįstus mokymus bei seminarus, padedančius pažinti savo "užstrigimus", atrasti tas asmenines savybes, kurios trukdo gyventi, kaip noriu ir padedančius išsiugdyti naujus įgūdžius, leidžiančius gyventi komfortiškiau.
  • Skaitau paskaitas, dalyvauju konferencijose.
  • Bendradarbiauju su vyriausybinėmis ir nevyriausybinėmis organizacijomis, vykdant socialinius projektus, skirtus psichologinei gerovei bei psichologinių paslaugų prieinamumo didinimui.

Dažnai primenu sau ir sakau kitiems - mes negalime suplanuoti gyvenimo, tačiau galime susikurti sąlygas, leisiančias judėti norima kryptimi!