Aš - tavo kūnas... ir kreipiuosi į tave

05/14/2019

Aš egzistuoju todėl, kad tu panorėjai. Ir aš toks, kokiu tu nori mane matyti. Padėkime vienas kitam. Daugiau...

  1. Aš atrodau taip, kaip tu galvoji apie mane. Prašau, galvok, kad aš gražus. Tokiu ir būsiu.
  2. Kai tu galvoji apie ligas ir bandai jų ieškoti manyje, man reikia atitikti tavo mintis ir aš pradedu sirgti.
  3. Kai tu daug laiko skiri mintims, kurios tau sukelia negatyvius išgyvenimus., aš taip pat pradedu negaluoti. Todėl, kad pati brangiausia gyvybinė energija sueikvojama joms.
  4. Kai tave aplanko mintys, sukeliančios džiugesį, aš tiesiog akyse pražystu ir jaunėju.
  5. Mano rezervai ir galimybės labai didelės. Paprasčiausiai tikėk manimi, aš pajėgus regeneruotis, atstatyti tai, kas prarasta. Aš galiu pasveikti net tuomet, kai jūsų daktarai diagnozavo neišgydomą ligą. Tiesiog padėk man savo noru ir tikėjimu mano galiomis.
  6. Aš taip sukurtas, kad lengvai galiu funkcionuoti tūkstantį metų. Kam tu, sulaukęs 35-40, o gal ir anksčiau, pradedi galvoti apie senėjimą? Tu mane sendai savo mintimis. Greičiausiai dėl to, kad jūsų tarpe sklando užkrečiama programa, kad 100 metų jau riba.

7.   Kai tu susiruoši ką nors valgyti, nors kartais paklausk manęs, o ko reikia man? Jei tu išmoksi girdėti mane, aš visada tau atsakysiu. Ir tai bus mums abiems tik į naudą. Dabar tu tik vartoji maistą autopilotu arba pagal protingų knygų patarimus.

8.  Dar kartą noriu prisiliesti prie Grožio. Nešerk manęs, prašau, įvairiausiomis tabletėmis silikonais ... botoksais ... geliais... Aš galiu būti gražus ir be viso šito. Tiesiog padėk man. Ir aš su džiaugsmu tapsiu tokiu, kokio tau reikia.
9.  Aš labai mėgstu vaikščioti gryname ore. Plaukioti. Palakstyti mėgstu. Šokti. Patinka masažas. Seksas. Užsiėmimai, kurie tau teikia džiaugsmą. Prie kompiuterio sėdėti ištisas dienas - nelabai.
10.  Aš labai tikiu tavimi.... ir, jei suvalgius gabalėlį torto, galvosi, kad sustorėsi, aš realizuoju tavo mintį ir storėju.
11.  Aš tave labai myliu. Ir man labai norisi girdėti dėkingumo ir meilės žodžius iš tavęs. Nors kartais... Bet, net jei ir nesakai man jų, aš vis tiek tave besąlygiškai myliu.