Psichoterapinis seminaras "Sapno paslaptis - įmink ją pats" 2020-12-22

11/22/2020

Ar kada nors pagalvojote, kad sapnai - tai irgi mūsų gyvenimas, kad jie - tai svarbios žinutės mums apie mus? Mokslininkai sako, kad ligi šiol sapnai nėra pavaldūs mokslui, tuo tarpu atskiros psichoterapijos kryptys jų aiškinimuisi skiria didelį dėmesį.

Pristatydama, kaip dirbti su sapnais, remsiuosi Geštalto terapijos pradininko F. Perlzo sukurtu ir visame pasaulyje išpopuliarėjusiu metodu, sakančiu, kad sapnai - tai nuorodos į tai, ko gyvenime nepastebime ar ko vengiame, kaip ignoruojame ir atstumiame kai kurias savo asmenybės puses, ko nepastebime santykiuose su kitais, kokius jausmus esame užgniaužę ir kur nukišome savo svajones. Seminare ne tik sužinosite, kodėl verta išsianalizuoti ir suprasti savo sapnus, kaip tai, ką sapnuojate, gali padėti jums gyvenime, bet ir kiekvienas turėsite galimybę praktiškai išnagrinėti savo sapną, o vėliau savo žinias pritaikyti ir kitiems, padedant jiems išsiaiškinti savo sapnus. 

Bus įdomu ir vertinga!

Kaina 15 eur. 

Seminaras vyks zoom platformoje, nuoroda dalyviams bus atsiunčiama seminaro išvakarėse. Būtina registracija. Jei dalyvavimą jame dovanosite kitam žmogui, registruojantis nurodykite to žmogaus vardą ir jo elektroninį paštą, kuriuo būtų galima išsiųsti nuorodą prisijungimui.