Psichoterapinis seminaras "Apie gėdą ir kaltę: kaip susitarti su vidiniu kritiku" 2021-01-27, kaina 15 eur

11/17/2020

Kas nutinka su mumis, kai stingdanti gėda susipina su kitais jausmais: pykčiu, kaltės jausmu ir baimėmis? Gėda nėra įgimtas jausmas, tai per gyvenimą užgyventų emocinių patirčių ir jas lydinčių jausmų mišinys, kurį "maišyti" pradėjome nuo ankstyvos vaikystės, remdamiesi mums svarbių asmenų nuomone, pamokymais, reikalavimais ar vertinimais. 

Situacija pasikeitė, užaugome, o tie kažkada buvę išoriniai kritikai tapo vidiniais mūsų balsais, kuriuos kartais vadiname savo vidiniu ar sąžinės balsu.Seminaro metu sužinosite, kokių rūšių būna tie vidiniai kritikai, įsivertinsite, kurie iš jų įsitvirtino jumyse ir už jus gyvena jūsų gyvenimą bei kokias pasekmes tai turi jums. Sužinosite būdų, kaip užmegzti ryšį su jais, kaip galima visa tai, ką per gyvenimą "užgyvenome", "išgyvendinti".

Seminaro metu ne tik sužinosite, kodėl mums taip gėda kalbėti apie gėdą, turėti problemų ar jausti tai, ką iš tikrųjų jaučiu, bet ir mokysimės pratimų ir praktikų, leidžiančių išsivaduoti iš šių negatyvių jausmų gniaužtų, atpažįstant ir įsisąmoninat tai, kas slypi už manojo gėdos išgyvenimo. Remsimės Geštalto terapija ir Mindfulness, dėmesingo įsisąmoninimo, pratimais ir praktikomis.

Kaina 15 eur. 

Seminaras vyks zoom platformoje, nuoroda dalyviams bus atsiunčiama seminaro išvakarėse. Būtina registracija. Jei dalyvavimą jame dovanosite kitam žmogui, registruojantis nurodykite to žmogaus vardą ir jo elektroninį paštą, kuriuo būtų galima išsiųsti nuorodą prisijungimui.