Psichoterapinis seminaras "Apie savivertę: kaip pradėti remtis savimi" 2021-01-13, kaina 15 eur

11/19/2020

Tikėjimas savimi yra ta magiška jėga, galinti sunaikinti visas kliūtis kelyje į savo svajonių, tikslų įgyvendinimą, mokėjimą kurti ir palaikyti artimus santykius ar tiesiog jaustis laimingu. O kaip galiu tikėti savimi, jei nepažįstu savęs? Jei mano poreikiai ir svajonės yra užmigusios taip giliai, kad aš jų net nebeprisimenu, nors kuo puikiausiai galiu išvardinti savo artimųjų norius ir lūkesčius? Kviečiu imti ir sustoti. Sustoti tam, kad atsigręžtum į save ir paklaustum savęs: "Ko noriu aš? Kokio likusio man gyvenimo aš noriu? Jau šį trečiadienį 18.30 val. kviečiu į praktinį online seminarą, kurio metu paprastų pratimų dėka ieškosime savo vidinių strigimų, prisidėjusių prie per žemos ar per aukštos savivertės susiformavimo. Sužinosite, kaip galima išsiugdyti adekvačią, sveiką savivertę ir kiekvienas pabandysite praktiškai tai pradėti daryti. Kviečiu registruotis - kada, jei ne dabar? 

Aiškinsimės, kodėl žemą savivertę turintys žmonės nebežino savo poreikių ir nebeturi svajonių, kaip ji sunaikina teigiamą nusiteikimą dar noro pasireiškimo stadijoje, kaip tobulumo visame kame siekiantys perfekcionistai praranda gyvenimo skonį. Taip pat atliksime praktines užduotis, padedančias išmokti atsigręžti į save, savo jausmus, poreikius. Sužinosite, kaip pradėti remtis savimi ir kiekvienas susikursite savęs stiprinimo planą. Taip pat galėsite atlikti testus ir įsivertinti savąjį savivertės lygį. Naudosime Mindfulness, Kognityvinės elgesio psichologijos ir Geštalto terapijos siūlomus būdus.

Kaina 15 eur. 

Seminaras vyks zoom platformoje, nuoroda dalyviams bus atsiunčiama seminaro išvakarėse. Būtina registracija. Jei dalyvavimą jame dovanosite kitam žmogui, registruojantis nurodykite to žmogaus vardą ir jo elektroninį paštą, kuriuo būtų galima išsiųsti nuorodą prisijungimui.