Psichoterapinis seminaras "Apie tavo ir mano vienatvę" 2020-12-15

11/23/2020

Kaip nustoti jaustis niekam nereikalingu? Vienatvė ir vienišumo jausmas - tokia gili ir skausminga tema, apie kurią jau ne vieną tūkstantmetį mąsto filosofai. O ką apie savo vienatvę žinai tu? Kaip suvoki ją ir kas ji tau - nuosprendis ar pasirinkimas? Ką gali pradėti daryti jau dabar, kad nustotum jaustis nereikalingu niekam, net pačiam sau?

Seminaro metu sužinosite, kokie yra vienišumo tipai ir kokiomis priemonėmis galite jį įveikti, pasianalizuosite, kas lemia jūsų vienišumą ir atrasite naujų galimybių keistis, naudojantis Geštalto psichoterapeuto S. Gingerio Pentagramos modeliu bei Mindfulness, dėmesingo įsisąmoninimo pratimais bei praktikomis. Taip pat sužinosite, kaip įveikti nerimą bendraujant, ko reikia, norint būti geru pašnekovu, kaip išbūti santykyje su kitu ir, svarbiausia - turėsite galimybę palavinti įgūdžius bendrauti, pradedant nuo paprasčiausio pratimo, padedančio pradėti pokalbį ir jį palaikyti. 

Bus įdomu ir vertinga!

Kaina 15 eur.

Seminaras vyks zoom platformoje, nuoroda dalyviams bus atsiunčiama seminaro išvakarėse. Būtina registracija. Jei dalyvavimą jame dovanosite kitam žmogui, registruojantis nurodykite to žmogaus vardą ir jo elektroninį paštą, kuriuo būtų galima išsiųsti nuorodą prisijungimui.