Psichoterapinis seminaras "Psichologinis lankstumas ir atsparumas: kaip jį lavinti?" 2021-01-06

11/20/2020

Dabartinis laikotarpis, kai reikia gyventi neapibrėžtume, kai nebegali visko suplanuoti, sukontroliuoti ir daryti daugelio įprastų dalykų, ne vienam kelia stresą, įtampas, išgyvenamas pojūtis, lyg žemė slystų iš po kojų. Daugėja pykčio, nerimo, irzlumo ir bejėgiškumo. 

Mokslininkai ir ekspertai prognozuoja, kad net išgyvenus šį krizinį laikotarpį, gyvenimas nebebus, koks buvo. Reikės naujų įgūdžių ir asmeninių savybių, norint toliau gyventi ir jaustis komfortiškai šiame taip sparčiai besikeičiančiame pasaulyje.Viena svarbiausių savybių, kurią galime pradėti lavinti jau dabar - tai psichologinis lankstumas ir atsparumas. Ne auklėjimas ir ne žinios, o žmogaus psichologinis lankstumas bei atsparumas (gebėjimas išbūti, atsigauti ir judėti pirmyn bei prisitaikyti prie įvairių sąlygų) lemia mūsų sveikatą, savijautą ir tai, kaip seksis įgyvendinti gyvenimo tikslus. Taip yra visur: asmeniniuose santykiuose, šeimoje, darbe, sporte, sergančiųjų palatoje ar įmonės valdybos susirinkime.Šio seminaro metu sužinosite, kas tai yra ir kaip galima tapti psichologiškai atsparesniu ir lanksčiu, kaip galima paprastais būdais šias savybes ugdyti. 

Taip pat mokysimės praktiškai taikyti psichologinį lankstumą ir atsparumą lavinančias intervencijas, dalinsimės savo patirtimis, įspūdžiais ir įžvalgomis.

Kaina 15 eur. 

Seminaras vyks zoom platformoje, nuoroda dalyviams bus atsiunčiama seminaro išvakarėse. Būtina registracija. Jei dalyvavimą jame dovanosite kitam žmogui, registruojantis nurodykite to žmogaus vardą ir jo elektroninį paštą, kuriuo būtų galima išsiųsti nuorodą prisijungimui.