Psichoterapinis seminaras "Stresas ir Kūnas" 2020-12-29

11/21/2020

Esu su tais, kurie į žmogų žiūri, kaip į vieningą visumą, o ne atskirų dalių rinkinį. Tikiu, kad viskas mumyse yra susieta plika akimi nematomais saitais ir nepaliaujamai veikia vienas kitą. Mūsų mintys, emocijos, išgyvenimai, kūno pojūčiai, jausmai, pasirinkimai.... Visa tai ir esu AŠ. 

Kviečiu visus, norinčius suvokti, kaip mūsų mintys, emocijos, sukauptos negatyvios patirtys ir nerimas ar baimės dėl ateities veikia mūsų organizmo fiziologinius procesus, kaip visa tai virsta psichosomatinėmis ligomis ir kodėl taip svarbu išmokti gyventi, suprantant savo kūną bei jo reakcijas į stresą.Seminaro metu sužinosite daugiau apie pagrindines emocijas ir jų svarbą fiziologinei sveikatai bei savijautai, turėsite galimybę nusistatyti savo dominuojančias emocines reakcijas į streso sukėlėjus, kaip dažniausią gynybinį atsaką, sužinosite, kaip visa tai pasireiškia kūne, nusipiešite ir įsivertinsite savo Emocinio gyvenimo kelią nuo gimimo iki šios dienos, pasimokysite keletos fizinių bei psichologinių pratimų, padedančių nesusitapatinti su "karšta" emocija ir atpažinti, kas vyksta kūne, kai patiriu stresą, kaip galiu išmokti juo remtis ir kaip tinkamai išeiti iš stresinės situacijos.Seminare remsiuosi Geštalto terapija, Mindfulness, dėmesingo įsisąmoninimo Streso valdymo programos (MBSR) pratimais ir praktikomis.

Kaina 15 eur. 

Seminaras vyks zoom platformoje, nuoroda dalyviams bus atsiunčiama seminaro išvakarėse. Būtina registracija. Jei dalyvavimą jame dovanosite kitam žmogui, registruojantis nurodykite to žmogaus vardą ir jo elektroninį paštą, kuriuo būtų galima išsiųsti nuorodą prisijungimui.