Mindfulness streso valdymo mokymų programa nuo sausio 5 d.

12/01/2020

Moksliniai tyrimai rodo, kad 8 savaičių Mindfulness, dėmesingo įsisąmoninimo,  praktikos pagal streso įveikos programą - veiksmingiausias šiuolaikinis metodas nerimui, baimėms, pasikartojančiai depresijai gydyti. Kviečiu prisijungti - nauja grupė online startuoja sausio 5 d.

8 savaičių trukmės Mindfulness (dėmesingas įsisąmoninimas) Streso valdymo mokymų programa (MBSR) parengta, remiantis neuromokslu, psichologija ir meditacijomis. Ši Programa - tai praktinių įrankių rinkinys šiuolaikiniam žmogui, padedantis išmokti suvaldyti stresą, nerimą ir depresines nuotaikas.

1979 m. Mindfulness pradėtas praktikuoti JAV gydymo centruose, o vėliau plačiai pradėtas taikyti visiems, norintiems išmokti valdyti nerimą, stresą, baimes, depresyvumą, impulsyvumą, priklausomybes, fizinį bei psichologinį skausmą ir kitas neigiamas patirtis.

Jo autorius Jon Kabat-Zinn daugelį metų tyrinėjo budistines praktikas bei jų poveikį žmogaus emocinėms būsenoms, ypač stresui, taip pat imuninei sistemai ir ligų eigai. Jo sukurtoje ir moksliniais tyrimais pagrįstoje programoje sėkmingai sujungta Rytų patirtis ir Vakarų medicina bei psichologija, siekiant padėti žmogui greitai ir paprastais būdais išsiugdyti įgūdžius gyventi, valdant savo mintis, emocijas ir veiksmus dar iki impulso veikti, o taip pat - išmokti gyventi, esant fiziniams skausmams ir neigiamoms emocinėms patirtims. 

Mindfulness stulbinantis populiarumas pasaulyje aiškinamas tuo, kad išmokstama naudotis itin aiškiais, paprastais ir efektyviais būdais, kuriuos iš karto galima taikyti įvairiose kasdieninėse situacijose.

Neurofiziologiniais tyrimais įrodyta, kad per 8 savaites reguliarių pratybų išsiugdo nauji įgūdžiai bei įpročiai, kuriais galima remtis bet kurioje stresą, įtampą ar nerimą keliančioje situacijoje ir jais naudotis kasdieninėse veiklose ar santykiuose su kitais žmonėmis. Tuo tarpu, kiek bekauptume informacijos ir žinių, jos sudėtingoje situacijoje tiesiog "išgaruoja".

Mokytis gali visi, pats mokymosi procesas pakankamai lengvas, jame vyrauja praktinės užduotys, nesudėtingos meditacijos ir kiti pratimai. Būtina mokymų dalis, turinti itin didelę vertę, ko neturi praktikuojantys individualiai, - tai pasidalijimai savo patirtimis ir įžvalgomis su kitais dalyviais grupėje bei galimybė čia pat išbandyti naujus elgesio modelius, tvarkantis su sunkiais jausmais ir kitomis patirtimis. 

Vien darbo grupėje neužteks, nes rezultatai priklausys ir nuo to, kaip dirbsite namuose, atlikdami "namų darbus", kuriems per dieną reikės skirti iki valandos laiko.

Kursas susideda iš 8 grupinių užsiėmimų, vykstančių kartą per savaitę antradienio vakarais nuo 18:30 iki 20.30 val. zoom platformoje. Renkama nedidelė grupė, kad kiekvienas jos dalyvis gautų maksimalų dėmesį ir galėtų dalintis savo įžvalgomis. Pabaigus programą, dalyviams bus išduodamas tai patvirtinantis Pažymėjimas. 

Dalyviai taip pat gaus visą mokymų medžiagą ir praktikų aprašus bei įrašus.

Užsiėmimus veda psichoterapeutė Danguolė Krupovnickienė, sertifikuota Mindfulness, Įsisąmoninimu grįsto streso valdymo ir Įsisąmoninimu grįstos kognityvinės terapijos mokytoja - instruktorė, Mindfulness Lietuvoje asociacijos narė.

Programos kaina 180 Eur. Vieta grupėje rezervuojama po apmokėjimo. Neturintiems galimybės iš karto sumokėti visą sumą, galima ją sumokėti per du kartus - registruojantis ir iki ketvirtojo užsiėmimo. 

Jeigu mokėtojas juridinis asmuo, registruojantis nurodykite rekvizitus sąskaitos išrašymui. Jei kils klausimų, rašykite: info@esukmc.lt arba skambinkite tel. 8 687 74775.

Mokymų datos ir laikas: 2021 m. sausio 5, 12, 19, 26, vasario 2, 9, 16, 23 dienomis nuo 18.30 iki 20 val.

Registracija

Užpildykite šią registracijos formą ir su Jumis netrukus susisieksime