Uždaryk duris į praeitį, kad įsileistum laimę

02/11/2024

Ar teko girdėti iš artimųjų Jums sakant – užmiršk tai, nieko nepakeisi? Laikas gydo visas žaizdas O gal taip sakote pats sau?Bet ar tikrai išgydo?

Dažnai ir patys save tuo bandome įtikinti, kad nieko nebepakeisime ir reikia tą istoriją paleisti. Tačiau skausmingai pasibaigusios ir ypač neužbaigtos istorijos mums vis primena apie save. Rodos vis iš naujo ir iš naujo iškyla į paviršių, graužia mus iš vidaus. O, kad ir kaip stengiamės jas užmiršti... tiesiog nepavyksta. Ir tempdamiesi tuos nuoskaudų akmenis per gyvenimą imame galvoti, kad turbūt laimės jausmo jau nebepajusime. Kad mums nelemta būti laimingiems... O be reikalo!

Reikia rasti jėgų užbaigti neužbaigtas istorijas. Vietoj gailesčio sau pasimokyti jas perdirbti ir pagaliau išsilaisvinti iš jų gniaužtų. Patikėkite - tarp jūsų dabar ir to, ko jūs norite, esate tik jūs patys. Niekas kitas neverčia jūsų taip jaustis ir taip gyventi. Kaip ir niekas kitas nepakeis jūsų gyvenimo - tą padaryti teks patiems.

Tad, kviečiu Jus į 2 mėnesių trukmės praktinius mokymus ,,Uždaryk duris į praeitį, kad įsileistum laimę". Jų metu:

  • Mokysimės atpažinti neuždarytas praeities situacijas;
  • Aiškinsimės kaip tai veikia mano būseną ir gyvenimą dabar;
  • Mokysimės uždaryti tas situacijas, transformuoti skausmingas patirtis;
  • Tyrinėsime kas laiko mus praeities situacijose ir mokysimės iš jų išeiti;

Mokymai vyks uždaroje Facebook grupėje, o prisijungę į juos gausite ir papildomą vertę – galėsite naudotis 4 mėnesių praktinių mokymų medžiaga apie savivertę ir jos stiprinimą.

Mokymų pradžia Vasario 14 d. 19 val.

Kviečiu registruotis į juos ir pagaliau uždaryti praeities duris. Palikti už jų nuoskaudas ir nusivylimus. Įsileisti džiaugsmą į savo gyvenimą

Daugiau ir registracija:  https://subscribepage.io/6WrqF2