Esu viena pirmųjų Lietuvoje sertifikuotų Mindfulness, Kognityvinės elgesio psichologijos trenerė, Geštalto psichoterapijos praktikė ir lektorė

Savo profesinę patirtį realizuoju per kelias veiklas, kurias jungia mano vertybės, įsitikinimai ir savo prasmės gyvenime suvokimas. Pirmiausia - meilė žmonėms ir gilus tikėjimas, kad savo asmeninių savybių, žinių bei patirties dėka aš galiu padėti žmonėms suvokti vidines priežastis, trukdančias siekti savo tikslų, jaustis ramiai neapibrėžtose situacijose, išgyventi skausmą be kančios, atrasti tikruosius savo poreikius, išsiugdyti naujus įgūdžius bendrauti, kurti sėkmingus santykius ir jausti gyvenimo džiaugsmą.

Pati nuolat mokausi, keliu kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, konferencijose, kursuose, specializacijose. Tad, ir savo klientus skatinu išeiti iš komforto zonos, išmokti susitarti su savimi, kad patys sau leistume išgyventi naujas patirtis, be kurių neįmanomi pokyčiai ir, apskritai, pilnavertis laimingas gyvenimas bet kuriame amžiaus tarpsnyje.

Įprasminus savo gyvenimą nuolatiniu mokymusi, savistaba, meditacijomis, nebejaučiu amžiaus svorio, esu laiminga, pilna idėjų, kūrybinių sumanymų, jėgų ir energijos, su smalsumu laukianti, ką atneš rytojaus diena.

Visose veiklose, priklausomai nuo poreikio, naudoju psichologines žinias, Geštalto ir Kūno psichoterapiją, Mindfulness, Kognityvinę bei vaidmenų terapijas, improvizacijas (eksperimentus), rašymą. Remiuosi naujausiais mokslo tyrimais psichologijos ir neuropsichologijos srityse.

Profesinė veikla: 

  • Geštalto psichoterapijos praktikė. Konsultuoju suaugusius individualiai, šeimas ir poras, vedu terapines grupes. Esu įgijusi grupių terapijos specializaciją, susipažinusi su Kūno ir Schemų psichoterapija.
  • Viena pirmųjų Lietuvoje sertifikuotų pagal 2 pasaulines Mindfulness (dėmesingas įsisąmoninimas) programas mokytoja instruktorė: 1. MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction), skirtą streso, įtampų, neigiamų išgyvenimų, skausmo valdymui, psichologiniam lankstumui ir atsparumui bei geranoriškumo sau ugdymui. 2. Kognityvinė terapija MBCT (Mindfulness Based Cognitive Therapy), skirta pasikartojančių depresijų, priklausomybių gydymui. Nuo 2016 metų esu Lietuvos Įsisąmonimu grįstos psichologijos, Mindfulness, asociacijos narė.
  • Vedu Mindfulness ir Geštalto terapija grįstus mokymus, seminarus verslui, įstaigoms, organizacijoms, kurios savo veiklos efektyvumą sieja su didesniu darbuotojų sąmoningumu bei asmeninių savybių, būtinų šiuolaikiniam darbe, ugdymu. Tai emocinių reakcijų valdymas, dėmesio koncentracija, atsakomybės prisiėmimas, sugebėjimas stabtelti "karštose" ir išbūti neapibrėžtose situacijose, kūrybiškumas, geranoriškumas.
  • Vedu atvirus patyriminius, psichologija ir psichoterapija grįstus mokymus bei seminarus, padedančius pažinti savo "užstrigimus", atrasti tas asmenines savybes, kurios trukdo gyventi, kaip noriu ir padedančius išsiugdyti naujus įgūdžius, leidžiančius gyventi komfortiškiau.
  • Skaitau paskaitas, dalyvauju konferencijose.
  • Bendradarbiauju su vyriausybinėmis ir nevyriausybinėmis organizacijomis, vykdant socialinius projektus, skirtus psichologinei gerovei bei psichologinių paslaugų prieinamumo didinimui.

Dažnai primenu sau ir sakau kitiems - mes negalime suplanuoti gyvenimo, tačiau galime susikurti sąlygas, leisiančias judėti norima kryptimi!