Psichoterapinės sesijos, psichologinės konsultacijos

Žinau, kad kartais būna taip sunku, jog nebematome išeities, jaučiamės tarsi įstrigę savo išgyvenimuose, likę vieni su savo skausmu, beviltiškumu, nerimu, baimėmis ir depresinėmis nuotaikomis. Kviečiu nelikti vienumoje, ieškokite išeities, kurią, tikrai žinau, rasite.  

Suprantu, kaip jautru ir sunku atsiverti, kalbėti apie savo bėdas, bet tai įmanoma saugiame santykyje su geranorišku, atjaučiančiu ir palaikančiu jus terapeutu. Tad, labai nuoširdžiai skatinu pasiryžti šiam žingsniui ir patys pamatysite - jūsų laukia ne tik vertinga, bet ir įdomi kelionė link pokyčių. Jums nebereikia būti vienam su savo skausmu.

Mano darbo pagrindas ir didžiausia prasmė - padėti žmogui susivokti jo realybėje, atrandant, kas jam trukdo gyventi ir jaustis taip, kaip jis nori ir ir rasti būdus bei galimybes pokyčiams

Konsultuoju suaugusius, šeimas ir poras.

Teikiu asmenines terapines konsultacijas verso savininkams ir vadovams, padėdama jiems rasti vidinius "užstrigimus", trukdančius sėkmingai siekti tikslų ir jausti gyvenimo džiaugsmą. Padedu rasti ir ugdyti tas savybes, kurios leidžia būti psichologiškai lanksčiu, kūrybiškesniu ir atspariu, išbūti neapibrėžtume ir jaustis komfortiškai bei išvengti "sprogimų", perdegimo sindromo ar depresinių nuotaikų. Remiuosi Geštalto psichoterapija, naudoju Mindfulness, dėmesingo įsisąmoninimo ir Kognityvinės elgesio psichologijos metodus, Šių terapinių krypčių apjungimas sesijas padaro  efektyviomis, o patį procesą įdomiu.

Sesijų trukmė ir kaina:

Individualios terapeuto konsultacijos: 

  • fiziniams asmenims: 50-60 min. 40 eur., 1,5 val. - 60 eur.
  • juridiniams asmenims - 50-60 min. 50 eur, 1,5 val. 70 eur.

Šeimos ir porų konsultacijos - 1.5 val. kaina 70 Eur.

Konsultacijoms vykstant nuo 17 val., kaina didėja 10 eur

Kada reikalinga psichoterapija? 

Tikiu, kad kiekvienas žmogus savyje turi daugybę galimybių laimingam gyvenimui, tik kartais reikia padėti jam atrasti juos ir išmokti jais naudotis. Pati gyvenime mačiau ir patyriau sudėtingus išgyvenimus, bet kaskart ieškojau naujų galimybių išgyventi, pasikliaudama savimi ir mokydamasi oriai priimti pagalbą iš šalies. Šiandien tai tapo vertinga patirtimi, kurios dėka galiu užtikrintai sakyti, kad galiu būti vertinga palydovė, padedanti ir jums įveikti, galbūt, vieną iš sunkiausių Gyvenimo kelio etapą, kuriame jaučiatės įstrigę.

SU DEPRESIJA SUSIJUSIOS PROBLEMOS: Liūdesys, nenoras gyventi, gyvenimo džiaugsmo praradimas, vienatvės jausmas, pesimizmas, savižudiškos mintys, kankinantis kaltės jausmas, neviltis, beviltiškumas, miego sutrikimai, sudirgimas, pyktis.

SU NEUROZĖMIS SUSIJUSIOS PROBLEMOS: įvairios baimės - pradedant nuolatinės baimės jausmu, baigiant panikos atakomis, kaltės ir gėdos jausmas, atmetimo ir skriaudos jausmas, pojūtis, jog prarandama emocijų kontrolė (pvz. staigūs pykčio priepuoliai), dažnas verkimas, vidinių konfliktų ir prieštaravimų pojūtis, psichosomatinės ligos.

SU STRESU ir PSICHOLOGINĖMIS TRAUMOMIS SUSIJUSIOS PROBLEMOS: išgyvenimai dėl skaudžių įvykių, nelaimingų atsitikimų, prievartos, ligos, netekčių, darbo ir kitų praradimų ir pan.

SMULKESNIŲ, BET NUOLAT KAMUOJANČIŲ STRESINIŲ SITUACIJŲ IŠGYVENIMAS: darbe, namuose, bendraujant su kitais žmonėmis ir t.t.

ŠEIMYNINĖS PROBLEMOS: priklausomas arba sunkiai sergantis šeimos narys, psichologinis ar fizinis smurtas, agresija, konfliktai, skyrybos, krizės, nepasitenkinimas santykiais, tėvų/vaikų konfliktai.

EGZISTENCINĖS KRIZĖS IR AUGIMAS. Kiekviename gyvenimo etape žmogus gali patirti krizinę situaciją, dvasinę tuštumą, poreikį iš naujo atrasti ir pamilti save bei suteikti gyvenimui prasmę ir rasti jėgų pokyčiams. Tai būtina sąlyga augimui ir tobulėjimui. Tačiau kartais šis procesas užsitęsia ir būna labai skausmingas, žmogus vienas neberanda išeities, tuomet vertėtų ieškoti profesionalios pagalbos.

Psichoterapija gali būti trumpalaikė (iki 10-20 susitikimų) ir ilgalaikė (metai ir daugiau), susitikimai dažniausiai skiriami vieną kartą per savaitę arba 2 kartus per mėnesį, o sudėtingesniais atvejais gali vykti ir 2-3 kartus per savaitę.